بازی آندرویدی ارتش ؛ مبارزه در خلیج عدن 2 رونمایی می‌شود

سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران روز شنبه سی و یکم تیر ماه از بازی آنرویدی "مبارزه در خلیج عدن 2" رونمایی می‌کند.
به گزارش روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران، سازمان عقیدتی سیاسی ارتش روز شنبه 31 تیرماه از بازی آنرویدی "مبارزه در خلیج عدن 2" با حضور حجت‌‎الاسلام والمسلمین محمدحسنی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران و امیر سرتیپ احمد رضا پوردستان جانشین فرمنده کل ارتش رونمایی می‌‌کند.
سرتیپ دوم تقی خانی معاون فرهنگی و روابط عمومی ارتش در این باره گفت: امروز بازی‌های رایانه‌ای و موبایلی مجموع گسترده‌ای از افراد از هر طیف‌، سن، جنس و شغلی را در بر می گیرد و نسبت میزان استفاده از آن بیشتر از تلویزیون و سینما شده و به یکی از ایزارهای تبلیغ و در واقع رسانه های اثر گذار تبدیل شده است. 
وی همچنین گفت: پیشرفت فناوری و ارائه محتوا تحت بستر نت و وب بر روی تلفن همراه و تبلت و سادگی استفاده و دسترس پذیری آن، موجب افزایش چشمگیر ضریب استفاده و البته نفوذ آن شده است. لذا پتانسیل و ظرفیت بالایی در این زمینه برای تبلیغ و تحت تأثیر قرار دادن مخاطب بوجود آمده است.
معاون فرهنگی و روابط عمومی ارتش در ادامه افزود: مبارزه در خلیج عدن یک بازی رایانه‌ای ایرانی در سبک تیراندازی اول شخص و اولین بازی رایانه ای ارتش جمهوری اسلامی ایران محسوب می‌شد که پس از پشت سر گذاشتن مراحل ایده پردازی، طراحی و تولید، توسط مدیریت امور هنری ارتش و تیم سازنده (موسسه رسانه پرداز آمیتیس) که نزدیک به دو سال به طول انجامید، در تاریخ یکشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۱ در سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با حضور ریاست (وقت) سازمان عقیدتی سیاسی ارتش و نیز فرمانده نیروی دریایی ارتش، رونمایی شد. 

/ 0 نظر / 38 بازدید